HYTERA BD555

DMR başlamak için mobil telsiz.

DMR Logo
Hytera BD555

ÜRÜN AÇIKLAMASI

BD555, dijital teknolojiye (DMR) başlamak için tek satırlı ekrana sahip bir el telsizidir. Aynı fiyat sınıfında, ancak dijital iletim teknolojisinin avantajlarıyla, basit analog radyolarla karşılaştırılabilir işlevler sunar.

KULLANIM ALANLARI

  • Organizasyonlar
  • İnşaat Alanları
  • Konserler

DOWNLOADS

EKRAN

Kanal tanımlayıcısının (kanal takma adı), arayanın adı (arayan takma adı) ve bas-konuş düğmesine (PTT Kimliği) basma kimliği için tek satırlı bir ekranla.

PERFORMANS

Yenilikçi tasarımı sayesinde BD555, analog radyolardan daha iyi performans sunar. Mükemmel alım özellikleri sorun giderme iletişimini sağlar.

NET SES

Dijital kodlama ve düzeltme teknolojisinin kullanılması, seslerin büyük mesafelerde bile parazit olmadan aktarılmasını mümkün kılar.

SAĞLAM & DAYANIKLI

BD555, askeri standart MIL-810 G’ye uygun olarak geliştirilmiş ve test edilmiştir. IP54 uyarınca toz ve su geçirmez yapı, farklı ortamlarda güvenilirlik sağlar.

Teklif / Bilgi İste

Doğrulama ?

captcha

Denge Telekom Hakkımızda

“DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

Denge Telekom
Denge Telekom

Aksesuar Seçenekleri

Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

Ses Kalitesi

Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

Sağlamlık

Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

Dünya Markası

Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

Pil Ömrü

Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

Güçlü Sadelik

Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword