HYTERA PD605

Metal çerçeve, ince DMR el telsizi.

DMR Logo
Hytera PD605
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yeni yazılımla (R9.0): Yasal patent davalarının bir sonucu olarak, dijital işlem için TDMA doğrudan modu kaldırıldı. Hytera patentli Pseudo Trunking ile doğrudan modda iki paralel çağrı hala mümkündür.

PD605, hafif tasarımı, işlev yelpazesi ve paranızın tam karşılığını verir. Uyumlu metal muhafazası, olağanüstü ses kalitesi ve dijital ve analog radyo desteği ile PD605, radyo iletişiminiz için taze bir soluktur.

PD605 el telsizi DMR standardına uygun olarak tasarlanmıştır ve bu nedenle tüm açık standardın gereksinimlerini karşılar.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • İnşaat Alanları
 • Konserler

DOWNLOADS

FREKANS SPEKTURUMU

Frekans spektrumunun iyileştirilmiş kullanımı TDMA işlemi sayesinde PD605, kullanılabilir bant genişliğini iki kat kanalla atamanıza olanak tanır. Bunun, DMR telsiz sistemlerini kullanırken karşılaşılan artan spektrum kıtlığı üzerinde net bir azaltıcı etkiye sahiptir.

GENİŞ FREKANS AĞI

Genişletilmiş frekans aralığı UHF’deki frekans aralığı 400 MHz’den 527 MHz’ye uzanır.

ÇOK YÖNLÜ

PD605 hem analog moda hem de dijital moda sahiptir ve analog radyo sistemleriyle uyumludur; sonuç olarak dijital çağa geçmeniz çok kolaydır.

GPS DESTEĞİ (İsteğe Bağlı)

GPS modülüne sahip varyant, iş akışınızı optimize etmek için Otomatik Araç Konumu (AVL) gibi uygulamaları destekler.

MAN-DOWN FONKSİYONU

Opsiyonel Man Down alarm fonksiyonu, operatör devrilir ve devrilirse diğer radyo abonelerini ve / veya kontrol odasını otomatik olarak uyarır.

Genişletme arabirimi, kullanıcılara ve uygulama geliştiricilerine PD605 işlevlerini diğer kullanışlı özellikleri içerecek şekilde genişletme seçeneği sunar.

AKILLI ANTEN TASARIMI

PD605 üzerindeki iki düğme, eldiven takarken veya zayıf ışık koşullarında bile çalışma hatalarını önlemek için anten tarafından ayrılır.

Güvenilirlik
PD605, açık DMR ETSI standardı (ETSI-TS 102 361-1, -2, -3), MIL810-C / D / E / F / G standardı ve IP67 koruma derecesi (su geçirmezlik) en az 30 dakika daldırma için bir metre derinliğe kadar). Dolayısıyla bu el telsizleri zorlu çalışma koşullarında bile olağanüstü özellikler sunar.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword