HYTERA PD705

Zorlu ortamlarda da üstün performans.

DMR Logo
Hytera PD705
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kompakt kutusu, koruma derecesi IP67, olağanüstü ses kalitesi ve dijital ve analog radyo desteği ile PD705 / PD705G, radyo iletişiminizi yeni bir rüzgarla sağlar. El tipi PD705 ve PD705G telsizleri (GPS ile varyant) DMR standardına göre tasarlanmıştır.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • İnşaat Alanları
 • Konserler

DOWNLOADS

FREKANS SPEKTURUMU

Frekans spektrumunun iyileştirilmiş kullanımı TDMA işlemi sayesinde PD705 / PD705G, mevcut bant genişliğini iki kanal sayısıyla yapılandırmanıza olanak tanır. Bunun spektrum kıtlığının artması üzerinde açık bir hafifletici etkisi vardır.

ERGONOMIK TASARIM

Hytera’nın PD705 ve PD705G (GPS özellikli) el telsizleri, kritik durumlarda vazgeçilmez olan kullanım kolaylığı ve güvenilirlik sunar. Ustaca tasarlanmış ve akıllı endüstri anten tasarımı, konforlu çalışma ve olağanüstü GPS özellikleri sağlar.

BİREYSEL DÜĞME

PD605 hem analog moda hem de dijital moda sahiptir ve analog radyo sistemleriyle uyumludur; sonuç olarak dijital çağa geçmeniz çok kolaydır.

Radyo alıcı vericisinin iki döner düğmesi anten ile ayrılır. Bu tasarım yanlış işlemleri önler.

GÜVENİLİRLİK

PD705 / PD705G, açık ETSI standart DMR’nin yanı sıra MIL810-C / D / E / F / G ve IP67 koruma derecesinin tüm gereksinimlerini karşılar. Böylece cihaz serisi zorlu çalışma koşullarında bile mükemmel özellikler sunar.

PİL & YAZILIM

Analog teknoloji ve FDMA işlemiyle karşılaştırıldığında TDMA, pilin kullanım ömrüne bağlı olarak pil ömrünün yaklaşık% 40 oranında artırılmasını sağlar.

Yükseltilebilir yazılım yeni özelliklerin oluşmasına olanak tanır. Bellenim yazılımını değiştirerek, yeni bir radyo cihazı satın almak zorunda kalmadan diğer dijital ve analog çalışma modları etkinleştirilebilir.

MÜKEMMEL SES

PD705 / 705G’nin dar bant kodeksinin ve hata ayıklama teknolojilerinin birleşik uygulamasıyla, yüksek ortamlarda ve telsiz kapsama alanının çevresel alanlarında bile mükemmel bir ses kalitesi sağlar.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword