HYTERA PD715EX

Tehlikeli ortamlarda güvenilir iletişim.

DMR Logo
Hytera PD715EX
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Telsizler birçok uzman için vazgeçilmez araçlardır. Patlayıcı gazlar, yanıcı tozlar veya madencilik ortamlarında çalışan herkes için güvenlik son derece önemli bir rol oynar.

Hytera DMR el telsizi PD715 Ex, olağanüstü sağlamlığı ve içsel güvenliği sayesinde bu tür patlayıcı alanlarda güvenilir iletişimi garanti eder. Ayrıca, Avrupa ATEX direktiflerini, FM standartlarını ve IEC standartlarını karşılar.

KULLANIM ALANLARI

 • Askeri Alanlar
 • Rafineriler
 • Kimyevi Alanlar ve Fabrikalar
 • İtfaiye Teşkilatı
 • Arama Kurtarma Ekipleri

DOWNLOADS

DAYANIKLILIK

Elde taşınır PD715 Ex telsiz Avrupa ATEX yönergesinin, IEC yönergelerinin ve Kuzey Amerika FM standardının gerekliliklerini karşılamaktadır. Ayrıca, cihaz ABD askeri standardı MIL-STD-810C / D / E / F / G’ye uygundur ve IP67 koruma derecesine göre toz geçirmez ve su geçirmezdir.

Bu nedenle, PD715 Ex, potansiyel olarak tehlikeli ve özellikle zorlu ortamlarda güvenli ve güvenilir çalışma için son derece uygundur.

ARZIA KORUMALI TASARIM

Yetersiz koruma seviyesine sahip piller veya aksesuar bileşenleri kullanılması, bu tür arızaların meydana gelmemesi için otomatik olarak bir alarmı tetikler.

PLASTIK KAPSÜLLEME

Dahili devreleri bağlamak ve sıvıların, tozun ve zararlı gazların girmesini önlemek için hem telsizin kendisi hem de pil plastik olarak kapsüllenmiştir.

Yenilikçi pil mandalı Pilin patentli mandalı, radyonun sert bir yüzeye düşürülmesi durumunda pilin düşmemesini sağlar.

GPS & FIRMWARE

Standart olarak entegre GPS PD715 Ex, entegre GPS modülünü kullanarak sevkıyat sistemlerine konum bilgisi gönderebilir. Dağıtım programları bu bilgileri değerlendirebilir ve coğrafi sınırlama, radyo yerelleştirme ve GPS izleme gibi işlevleri kullanabilir.

Firmware :  Yükseltilebilir Firmware sahip olmak, sistemin yeni özelliklerle geliştirilmesini mümkün kılar. Yazılım yazılımının değiştirilmesi, diğer dijital ve analog çalışma modlarının yeni bir radyo satın almak zorunda kalmadan entegre edilmesini sağlar.

ATEX SERTİFİKASI

Potansiyel olarak patlayıcı alanlarda kullanılan tüm telsizler Avrupa Birliği’nin ATEX direktiflerine uygun olmalıdır. PD715 Ex, ATEX yönergelerine göre doğal güvenlik için Ex ib koruma standardını karşılar ve bu nedenle tehlike bölgeleri 1 ve 2’de kullanılabilir.

 • ATEX Gaz Koruması: II 2 G Ex ib IIC T4
  ATEX Toz Koruması: II 2 D Ex ib IIIC T120 ° C
  ATEX Madencilik için Koruma Uygulaması: I M2 Ex ib

ŞEBEKE ÜZERİNDEN ŞİFRELEME

Şebeke üzerinden şifreleme işlevi, hava arayüzündeki sinyalleri şifreler. Tüm abonelerin radyo iletişiminde yer almak için ilgili erişim haklarına ihtiyacı vardır. Bu, çağrı kurulumunun şifreli olduğu, sistemin yetkisiz erişime karşı korunduğu ve bağlantı verilerine dokunamayacağı anlamına gelir.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword