HYTERA PD785EX

IP67 koruma ile dünyada ilk

DMR Logo
Hytera PD795EX
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Hytera’nın PD785 Ex el telsizi, DMR için açık ETSI standardını karşılar. Avrupa ATEX direktiflerine, FM standartlarına, IEC standartlarına ve olağanüstü sağlamlığına uyum, patlayıcı gazlar ve yanıcı toz içerenler gibi potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda güvenilir iletişim sağlar.

KULLANIM ALANLARI

 • Askeri Alanlar
 • Rafineriler
 • Kimyevi Alanlar ve Fabrikalar
 • İtfaiye Teşkilatı
 • Arama Kurtarma Ekipleri

DOWNLOADS

DAYANIKLILIK

PD785 Ex el telsizi, Avrupa ATEX yönergelerine, IEC yönergelerine ve Kuzey Amerika FM standardının tüm gereksinimlerine uygundur. Ayrıca, cihaz MIL-STD-810C / D / E / F / G standardını karşılar ve IP67 koruma sınıfına göre toz geçirmez ve su geçirmezdir. Bu, PD795 Ex’i potansiyel olarak patlayıcı alanlarda bile güvenli ve güvenilir çalışma için ideal hale getirir.

ARZIA KORUMALI TASARIM

Yetersiz koruma seviyesine sahip piller veya aksesuar bileşenleri kullanılması, bu tür arızaların meydana gelmemesi için otomatik olarak bir alarmı tetikler.

PLASTIK KAPSÜLLEME

Dahili devreleri bağlamak ve sıvıların, tozun ve zararlı gazların girmesini önlemek için hem telsizin kendisi hem de pil silikon içinde kapsüllenmiştir.

Yenilikçi pil mandalı Pilin patentli kilidi, telsizin sert bir yüzeye düşürülmesi durumunda pilin düşmemesini sağlar.

GPS & FIRMWARE

Standart olarak entegre GPS PD795 Ex, entegre GPS modülünü kullanarak dağıtıcı sistemlerine konum bilgisi gönderebilir. Dağıtım programları bu bilgileri değerlendirebilir ve coğrafi sınırlama, radyo yerelleştirme ve GPS izleme gibi işlevleri kullanabilir.

Yükseltilebilir Firmware  sahip olmak, sistemin yeni özelliklerle geliştirilmesini mümkün kılar. Firmware  yazılımını değiştirmek, diğer dijital ve analog çalışma modlarının yeni bir radyo satın almak zorunda kalmadan entegre edilmesini sağlar.

ATEX SERTİFİKASI

ATEX sertifikası
Potansiyel olarak patlayıcı alanlarda kullanılan tüm telsizler Avrupa Birliği’nin ATEX direktiflerine uygun olmalıdır.

PD795 Ex aşağıdaki ATEX yönergelerine uygundur:

ATEX Gaz Koruması: II 2 G Ex ib IIC T4
ATEX Toz Koruması: II 2 D Ex ib IIIC T120 ° C
ATEX Madencilik için Koruma Uygulaması: I M2 Ex ib

ŞEBEKE ÜZERİNDEN ŞİFRELEME

Şebeke üzerinden şifreleme işlevi, hava arayüzündeki sinyalleri şifreler. Tüm abonelerin radyo iletişiminde yer almak için ilgili erişim haklarına ihtiyacı vardır. Bu, çağrı kurulumunun şifreli olduğu, sistemin yetkisiz erişime karşı korunduğu ve bağlantı verilerine dokunamayacağı anlamına gelir.

Yüksek mukavemetli LCD koruyucu kapak çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır ve 1 kg’lık bir çekiç tarafından vurulmaya bile dayanabilir.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword