HYTERA TC508

Toza ve neme karşı mükemmel koruma sağlar.

Hytera TC508

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Şantiyelerde sert, gürültülü ve tozlu çalışma koşulları, radyoyu kirleterek veya konuşmayı gölgeleyerek verimliliği ve üretkenliği düşürebilir. El tipi radyo TC-508, bu tür senaryolar için özel olarak tasarlanmıştır ve toza ve neme karşı olağanüstü koruma sağlar.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • Konserler
 • İnşaat Alanları
 • Depo Alanları

DOWNLOADS

TOZ & SU KORUMA

Toz ve su koruma sınıfı IP66 IP66 koruması sayesinde TC 508’daki kiri ve tozu endişe etmeden yıkayabilirsiniz. Radyonuza karşı herhangi bir yönden bir dakikaya kadar yansıtılan bir su jeti (40 mm), zararlı bir etkiye sahip olmamalıdır. Telsiziniz yıkandıktan sonra normal çalışması için kurutulabilir.

SES & GENİŞ ARALIK

Üstün ses kalitesi, ekibinizin gürültülü ortamlarda verimli bir şekilde çalışmasının öncüsüdür. Güçlü hoparlör, gürültülü ortamlarda bile kristal netliğinde ses sağlar. Geniş iletişim kapsamı için yüksek iletim gücü de kullanabilirsiniz.

GÜVENİLİR & MEKANİK

TC-508, uzun süreli kullanımda bile pili ve radyoyu güvenli bir şekilde bağlamak için HYT pil mandalı ile donatılmıştır.

YÜKSEK/DÜŞÜK GÜÇ

Kullanıcı pilden tasarruf etmek veya daha büyük bir mesafeyi katlamak için bir düğmeye basarak düşük veya yüksek iletim gücüne geçebilir.

PİL TASARRUFU

Kanalda etkinlik yoksa ve hiçbir işlem yapılmazsa, uzun çalışma süresi için pil tasarrufu özelliği otomatik olarak etkinleştirilir.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword