HYTERA TF415 PMR

Hytera’dan Push2Talk TF415.

Hytera TF415DMR

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Push2Talk TF415, tüm aile için telsiz arkadaşıdır. Şarj edilebilir pili ile kullanımı kolay, kompakt ve uzun ömürlüdür, bir sonraki yolculuğunuz için veya evin etrafında biraz eğlence olarak kullanmak için ideal bir araçtır.

Net LCD ekran ve işlev düğmeleriyle çalışmak için sezgisel, sadece kanalı ayarlayın ve 6 km’ye kadar (arazi ve koşullara bağlı olarak) iletişim kurmak için telsizin yanındaki bas-konuş düğmesine basın.

Push2Talk TF415, bir çift olarak gelir ve bu düzgün küçük telsizde oda monitörü işlevini kullanarak, doğrudan eller serbest veya hatta bir bebek monitörü olarak kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • Konserler

DOWNLOADS

ÜCRETSİZ SESLİ ARAMA

Aynı kanalda kabin telsizlerini ayarlayın ve anında konuşmak için ahizenin yanındaki PTT (bas-konuş) düğmesine basın! Veya ahizesiz kullanım için VOX (sesle çalışan) işlevini kullanın.

AHİZESİZ KULLANIM

Sesli aramaları ahizesiz göndermek için VOX (sesle çalışan iletim) özelliğini kullanabilirsiniz, menü ayarlarından bu seçeneği seçmeniz yeterlidir.

EKRAN

Push2Talk TF415, oda monitörü olarak da ikiye katlanabilir. Bir bebek ya da odadaki diğer gürültü aktivitelerini denetlemeye yardımcı olması için menü ayarlarında bu seçeneği seçin.

ARAMA TONLARI

Diğer radyoya bir uyarı gönderin ve orada olduklarından ve çağrı almaya hazır olduklarından emin olmak için soğuk bir ton ayarlayın.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword